Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Pensjonat "Oczko"

12-122 Jedwabno, Brajniki 3A

600 364 278
oczko-wypoczynek@o2.pl
www.oczko.i-info.pl
Atrakcje
Sport
Wyposażenie

O nas

Zapraszamy Państwa do Pensjonatu Oczko położonego na Mazurach nad malowniczym jeziorem Brajnickim. Linia brzegowa jest mało rozwinięta, brzegi pagórkowate, niekiedy strome, o charakterze skarpy. Po wschodniej stronie akwenu rozciąga się las, po zachodniej pola i podmokłe łąki oraz wieś Brajniki. Położenie naszego Pensjonatu gwarantuje odpoczynek w ciszy, z dala od zgiełku miast ale też doskonałą bazę wypadową (dla osób pragnących zwiedzić okolice) - 20 km. od Szczytna(30 km. Od Portu Lotniczego w Szymanach) oraz 43 km. od Olsztyna.

Na terenie naszego pensjonatu znajdują się:
- plaża z pomostem dla łodzi,
- bar
- boisko sportowe
- plac zabaw
- ognisko
- grill
- wypożyczalnia łódek i rowerów wodnych
- sklep spożywczy na terenie posesji


Pokoje i domki:Na naszą bazę noclegową składa się:
- 21 pokoi 2 osobowych
- domek 6 osobowy

Pokoje wyposażone są w telewizor,lodówkę i osobną łazienkę. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów istnieje możliwość dostawki.Dla leniwych gospodarze zapewniają odpłatnie całodzienne wyżywienie. Kuchnia domowa (bez konserwantów).
Organizujemy rodzinne wakacje, majówki, zabawy sylwestrowe, długie weekendy, imprezy okolicznościowe, wesela, imprezy integracyjne.

Nasz pensjonat jest niewątpliwą gratką dla wędkarzy:

dominuje tutaj leszcz, krąp, płoć, lin, wzdręga, węgorz, szczupak, sum oraz wprowadzone sztucznie karp i amur. Biała ryba bierze niemal wszędzie, wystarczy zanęcić, by łowić płocie i leszcze. W pobliżu trzcin można spodziewać się karpi, a wzdłuż stoku, na głębokości 4–5 m łatwo przywabić leszcze i średniej wielkości karpie. Dla bardziej cierpliwych i wyspecjalizowanych wędkarzy jest to interesujące łowisko karpiowo-amurowe. Dla mniej ambitnych – łatwe łowisko płociowe. Ta ryba jest dosłownie wszędzie.

Można łowić z pomostów oraz w trzcinowych wyrwach – najlepiej chyba na drgającą szczytówkę, aby podawać zestawy dalej od brzegu i na leżące głębiej płaszczyzny dna. W pobliżu trzcin, kęp rogatka i moczarki biorą szczupaki – zarówno na żywca, jak i na spinning. Tam, gdzie dno jest wolne od roślin, szczególnie na obszarach głębokich na 5 m, można się spodziewać okoni, których jest sporo.

Galeria zdjęć

W pobliżu

Miejscowość, gmina
Jedwabno, gmina Jedwabno
Kategoria
Noclegi (1029) > Pensjonaty (74)

Tagi

pensjonat Mazury

pensjonat na mazurach

Pensjonat Oczko

noclegi na Mazurach

nocleg Brajniki
pensjonat Jedwabno
wędkowanie Mazury
łódki Mazury
pensjonat Oczko Mazury
wypoczynek na Mazurach