Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Odpoczynek dla całych rodzin

2016-06-27 11:02:55 (ost. akt: 2016-06-27 11:07:20) Artykuł sponsorowany
Odpoczynek dla całych rodzin

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Masuria Hotel & SPA (www.hotelmasuria.pl) w Worlinach k/Łukty to idealne miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Dzieci, jako wyjątkowi goście, mogą korzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o nich oraz o ich rodzicach, którym także należy się chwila wytchnienia.

Dlatego jedną z ważnych przestrzeni hotelu, obok krytego basenu oraz płytkiego basenu dla najmłodszych gości, jest Klub Malucha, czyli specjalna sala, w której królują najmłodsi. To właśnie tam znajdują się zabawki i gry odpowiednio dopasowane do każdej grupy wiekowej. Oprócz tego w wakacje, długie weekendy i święta w Klubie Malucha zajęcia prowadzą pełni pasji animatorzy, dzięki którym żaden mały gość nie może się nudzić.
— A w tym czasie rodzice mogą odpocząć, korzystając z wielu atrakcji hotelu. Jest to więc relaks dla całej rodziny. Nikt nie czuje się tu zaniedbany, bardzo lubimy swoich gości — podkreśla Barbara Pawliczuk, dyrektorka Masuria Hotel & SPA.
Świadczy o tym m. in. specjalne menu z potrawami dla najmłodszych w restauracji hotelu czy zabiegi i masaże przygotowane dla potrzeb dzieci w Mazurskim SPA (spa@masuria.com.pl).
Maskotką Hotelu Masuria oraz ulubieńcem dzieci bawiących się w Klubie Malucha jest Bóbr Maurycy. Każdy mały gość może się z nim pobawić.
— Hotel usytuowany jest na terenie rezerwatu przyrody Ostoja Bobrów na rzece Pasłęce, postanowiliśmy więc, że naszą maskotką będzie właśnie bóbr. Jak widać po entuzjastycznych reakcjach dzieci, był to dobry wybór — stwierdza Barbara Pawliczuk.
ez
Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@naszawarmia.pl.
Zobacz w naszej bazie
  • Isąg

    Jezioro Isąg

    Zbiornik o średnio rozwiniętej linii brzegowej, z trzech wyspami; największa (3,5 ha) wysoka, o stromych brzegach, zadrzewiona...

Przewodnik lokalny

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB