Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Relaks w Hotelu Masuria

2016-06-13 11:42:34 (ost. akt: 2016-06-13 11:47:02) Artykuł sponsorowany
Dużym powodzeniem cieszy się hotelowa kręgielnia

Dużym powodzeniem cieszy się hotelowa kręgielnia

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Relaks w Hotelu Masuria (www.hotelmasuria.pl) w Worlinach k/Łukty to przede wszystkim odpoczynek od codziennego zabiegania i wyciszenie, ale nie brak tam także miejsca na dobrą zabawę. A tę wszyscy goście, którzy zdecydują się na wieczorne szaleństwo, odkryją w nowej, odświeżonej sali klubowej Masuria Hotel & SPA.

— Hotel ma ponad 10 lat, ale rok temu został gruntownie odnowiony, żeby dać naszym gościom jeszcze większy komfort wypoczynku. Odkrywamy Masurię na nowo — wyjaśnia Barbara Pawliczuk, dyrektorka Masuria Hotel & SPA. — Nie tylko odmieniliśmy restaurację, recepcję i Klub Nocny, ale dodaliśmy kilka nowości, które cieszą się powodzeniem, jak m. in. sauna fińska nad jeziorem — dodaje.

Zupełnie nowe atrakcje pojawiły się też w części rekreacyjno-sportowej hotelu. Znajdą tam coś dla siebie zarówno amatorzy tańca, jak i gier czy zabaw. Każda oferowana rozrywka posiada oddzielną przestrzeń, dzięki czemu goście mają wysoki komfort zabawy.
— Szczególnie polecamy m. in. kręgielnię, która cieszy się wielkim powodzeniem wśród odwiedzających nas grup konferencyjnych. Przestrzeń połączona jest z barem i Klubem Nocnym – goście świetnie się tu czują — mówi Barbara Pawliczuk.
Zabawowicze, którzy zechcą odpocząć, mogą zasiąść na wygodnych fotelach i kanapach. Ta przestrzeń znajduje się blisko parkietu, jednak jest od niego odpowiednio oddzielona.
— Dzięki temu ci, którzy chcą porozmawiać, nie muszą się przekrzykiwać — wyjaśnia dyrektorka.
Aby skorzystać z kręgielni, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja toru (recepcja@masuria.com.pl).
ez
Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@naszawarmia.pl.
Zobacz w naszej bazie
  • Isąg

    Jezioro Isąg

    Zbiornik o średnio rozwiniętej linii brzegowej, z trzech wyspami; największa (3,5 ha) wysoka, o stromych brzegach, zadrzewiona...

Przewodnik lokalny

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB