Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Pełny relaks w Hotelu Masuria

2016-06-03 17:21:35 (ost. akt: 2016-06-03 17:36:18) Artykuł sponsorowany
Pełny relaks w Hotelu Masuria

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Hamaki rozwieszone pomiędzy drzewami i leżanki usytuowane na naturalnym zielonym tarasie z widokiem na jezioro Isąg - to idealne miejsce na wypoczynek dla wszystkich, którzy chcą uciec od codziennego hałasu i zgiełku. Relaks w takim wydaniu oferuje Hotel Masuria & SPA.

Hotel położony jest bezpośrednio nad jeziorem Isąg, na terenie rezerwatu przyrody Ostoja Bobrów w Worlinach k/Łukty.
— Znajdujemy się w strefie ciszy, dzięki czemu od razu po przyjeździe usłyszeć tu można kojące odgłosy przyrody. Nie zapominajmy też o wspaniałych widokach, jakie możemy podziwiać. Wszystko to sprawia, że od razu czujemy się zrelaksowani – mówi Barbara Pawliczuk, dyrektorka Masuria Hotel & SPA. — To doskonały sposób na wyciszenie dla każdego: dla osób, które chcą oderwać się od codzienności, ale też dla całych grup i dla rodzin z dziećmi — dodaje.
Oprócz tych atrakcji odwiedzający hotel mogą też urządzić grilla w specjalnie przygotowanym do tego miejscu.
Jednak relaks w Hotelu Masuria to nie tylko podziwianie pięknych widoków oraz wyciszenie. To także aktywny wypoczynek dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie i sylwetkę. Goście mogą korzystać z krytego basenu (obok jest płytki basen dla najmłodszych gości) oraz siłowni fitness, rowerów turystycznych i kajaków.
— Na basenie o bezpieczeństwo pływających dba ratownik, a na siłowni odbywają się zajęcia z instruktorami. Każdy amator sportu znajdzie tu coś dla siebie — zachęca Barbara Pawliczuk.
Więcej szczegółów znajdziesz tutaj. www.hotelmasuria.pl
ez
Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@naszawarmia.pl.
Zobacz w naszej bazie
  • Isąg

    Jezioro Isąg

    Zbiornik o średnio rozwiniętej linii brzegowej, z trzech wyspami; największa (3,5 ha) wysoka, o stromych brzegach, zadrzewiona...

Przewodnik lokalny

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Polecamy