Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Worliny: seans w kapsule SPA w hotelu Masuria

2016-05-30 10:44:31 (ost. akt: 2016-05-30 10:53:47)
Seans w takiej kapsule działa regeneracyjnie i odświeżająco, a przy tym wydatnie poprawia samopoczucie

Seans w takiej kapsule działa regeneracyjnie i odświeżająco, a przy tym wydatnie poprawia samopoczucie

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Relaksacyjne masaże, zabiegi na całe ciało oraz seans w kapsule SPA to propozycje Mazurskiego SPA w Hotelu Masuria (www.hotelmasuria.pl). Jak podkreśla Barbara Pawliczuk, dyrektorka Masuria Hotel & SPA, zabiegi nie tylko pomagają zadbać o dobry wygląd, ale też o doskonałe samopoczucie.

— W naszym SPA panuje atmosfera relaksu. Można ją poczuć od razu po wejściu. Dbamy, żeby każdy gość czuł się komfortowo i wyjątkowo — podkreśla Barbara Pawliczuk.
O tym, że w Mazurskim SPA ważny jest każdy gość, świadczy m. in. oferta zabiegów, w której wyszczególnione są nawet specjalne masaże dla dzieci.
— Czekoladowo-bananowa uczta dla plecków, jabłuszkowy masaż... To tylko niektóre z propozycji przygotowanych i dostosowanych do potrzeb najmłodszych — mówi Karolina Pawlukiewicz, masażystka.
Jednym z najczęściej polecanych zabiegów jest seans w kapsule SPA.
— Może to być zabieg odżywczy, wyszczuplający, detoksyzujący – to już zależy od osoby, która skorzysta z tej propozycji. Seans trwa 20 minut i doskonale przygotowuje mięśnie do masażu. To relaks idealny — zachęca Karolina Pawlukiewicz.
Jednak zabiegi na ciało to niejedyna oferta Mazurskiego SPA, które dba o swoich gości pod każdym względem. Także "dietetycznym".
— Przygotowaliśmy specjalne menu dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie i sylwetkę. Mamy w nim m.in. świeżo wytłaczane soki z owoców i warzyw bez dodatku cukru — mówi Barbara Pawliczuk.
Aby skorzystać z oferty SPA, nie trzeba być gościem hotelu. Przed każdym zabiegiem wymagana jest rezerwacja (spa@masuria.com.pl).
ez
Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@naszawarmia.pl.
Zobacz w naszej bazie
  • Isąg

    Jezioro Isąg

    Zbiornik o średnio rozwiniętej linii brzegowej, z trzech wyspami; największa (3,5 ha) wysoka, o stromych brzegach, zadrzewiona...

Przewodnik lokalny

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB