Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Worliny: fińska sauna na brzegu jeziora

2016-05-22 13:07:32 (ost. akt: 2016-05-22 13:31:03) Artykuł sponsorowany
Sauna od wewnątrz

Sauna od wewnątrz

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Piękne widoki, niezwykła atmosfera oraz przyjemność korzystna dla zdrowia. To tylko niektóre powody, dla których warto skorzystać z sauny fińskiej Masuria Hotel&SPA, położonej na brzegu jeziora Isąg w Worlinach k/Łukty.

Sauna w Masuria Hotel&SPA, która działa od początku maja, zdążyła już zdobyć wielu wielbicieli tej nietypowej formy relaksu. To, co zachwyca ich najbardziej, to wyjątkowość tego typu atrakcji na Warmii i Mazurach oraz jej położenie.
— Chcieliśmy stworzyć miejsce, które dawałoby naszym gościom maksimum komfortu oraz relaksu. Odpoczynek w saunie fińskiej tuż nad jeziorem jest idealny dla par, grup znajomych, miłośników saun czy nawet morsów — wylicza Barbara Pawliczuk, dyrektorka hotelu. — Kąpiel podzielona jest na fazy przegrzania i odpoczynku. Goście mogą ochłodzić się w jeziorze tuż po wyjściu z sauny i jest to dla nich wspaniałe doświadczenie. Kiedy jest chłodniej, mogą po prostu standardowo polać się strumieniem wody. Choć zimą amatorzy zimnych kąpieli też mogą ochładzać się w jeziorze — podpowiada.
Pobyt w saunie to jednak nie tylko przyjemność, ale przede wszystkim zdrowie.
— Kąpiel to zabieg ciepłoleczniczy. Sauna m.in. reguluje krążenie krwi czy usprawnia przemianę materii — podkreśla Barbara Pawliczuk.
Z sauny fińskiej po uprzedniej rezerwacji (recepcja@masuria.com.pl) mogą korzystać goście hotelu i wszyscy chętni, którzy nie mają do tego przeciwwskazań zdrowotnych. Rezerwacja powinna zostać złożona minimum 2 godziny przed kąpielą. Czas wynajęcia sauny to 1,5 godziny.
ez

Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@naszawarmia.pl.
Zobacz w naszej bazie
  • Isąg

    Jezioro Isąg

    Zbiornik o średnio rozwiniętej linii brzegowej, z trzech wyspami; największa (3,5 ha) wysoka, o stromych brzegach, zadrzewiona...

Przewodnik lokalny

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB