Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Nad Jeziorem Wulpińskim zaświeciło pięć gwiazdek

2013-05-25 10:26:20 (ost. akt: 2013-05-25 16:29:12) Artykuł sponsorowany
Nad Jeziorem Wulpińskim zaświeciło pięć gwiazdek

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Warmia czekała na ten moment od wielu lat — wczoraj nastąpiło oficjalne otwarcie pierwszego w tym regionie hotelu o standardzie 5*. Hotel Marina Golf Club, położony w Sile nieopodal Tomaszkowa, znajduje się na półwyspie nad Jeziorem Wulpińskim.

W piątkowy wieczór pojawili się tam pierwsi goście i świadkowie spełnionego marzenia Doroty i Mariusza Bogackich, pomysłodawców i współwłaścicieli kompleksu.

— Nigdy nie chciałem, żeby życie przeciekło mi między palcami. Tworząc i zmieniając to miejsce, wkładałem w nie wszystkie siły. Tak, jakby nie było jutra. — powiedział na wstępie Mariusz Bogacki, Prezes Zarządu hotelu.

Na uroczystości pojawiło się wiele znakomitości, m.in. Senator Stanisław Gorczyca, Senator Ryszard Górecki, Rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Marszałek Jacek Protas, Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz oraz Pan Andrzej Tretyn, Rektor Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Prosto z Brukseli przyleciał korespondent i dziennikarz Marek Orzechowski, który współpracował m.in. z Radiem Wolna Europa. Obecni byli również znani restauratorzy Państwo Kicerman. Wszyscy byli pod wrażeniem okazałości kompleksu i szerokiej gamy udogodnień, którą ma w swojej ofercie.

— Gratuluję pomysłu, znalezienia tak pięknego miejsca oraz samego projektu. Myślę, że hotel będzie jasnym światłem na mapie naszego regionu — powiedział Marszałek Jacek Protas.

Marina Golf Club od pierwszego dnia ma szczęście do wyjątkowych gości. Na otwarcie przybyli także m.in. znany felietonista Jerzy Iwaszkiewicz oraz wyjątkowi aktorzy Jerzy Bończak i Karol Strasburger.

nr

Pełna relacja z gali wraz ze zdjęciami w poniedziałkowym wydaniu „Gazety Olsztyńskiej”.
Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@naszawarmia.pl.