Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Weekend dla rodziny w środku jeziora

2013-05-24 09:35:04 (ost. akt: 2013-05-24 09:58:56) Artykuł sponsorowany
Weekend dla rodziny w środku jeziora

Autor zdjęcia: Fotogaleria BKK

Szkoła, praca, zajęcia, domowe obowiązki... W ciągu tygodnia trudno znaleźć czas na dłuższy relaks z rodziną. Dlatego warto celebrować wspólne weekendy. Wybierając Hotel Marina Golf Club można mieć pewność, że nie będzie nudno.

Już w piątek otwarcie jedynego na Warmii hotelu o standardzie 5*. Ogromnym atutem jest także położenie kompleksu — półwysep nad Jeziorem Wulpińskim w miejscowości Siła koło Tomaszkowa, kilkanaście kilometrów od centrum Olsztyna. W tym miejscu bez problemu odnajdą się osoby preferujące aktywny wypoczynek, jak i osoby poszukujące wyciszenia. Co najważniejsze, hotel wychodzi także naprzeciw potrzebom rodzin.

Jeśli lubicie razem uprawiać sport, to Marina Golf Club zadbała o atrakcje zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
— W plenerze są choćby piaszczysta plaża z boiskiem do gry w siatkówkę, wypożyczalnia sprzętu wodnego, minibasen zewnętrzny z podgrzewaną wodą, kula do zorbingu i chodzenia po wodzie, rowery, modele łódek żaglowych Discovery sterowane radiem, katamarany, miejsce do wędkowania, boisko do gry w bule... — wylicza Mariusz Bogacki, prezes zarządu hotelu. Dzieciom spodoba się z pewnością plac zabaw z m.in. małpim gajem, huśtawkami, piaskownicą i karuzelą. W środku można natomiast wspólnie pograć w golfa, korzystając z nowoczesnego symulatora, czy też skorzystać z oferty spa, gdzie jedną z propozycji są zabiegi i rytuały dla dwojga, lub też popływać w basenie.

Kiedy rodzice będą oddawać się zabiegom relaksacyjnym, dzieci mogą skorzystać ze specjalnego pokoju zabaw, gdzie umilą im czas różnorodne zabawki dostosowane do wieku, sprzęt muzyczny, Play Station, X-Box, dwa telewizory.
- Pokój posiada toaletę dla dzieci oraz monitoring. Będą też organizowane specjalne animacje dla dzieci — opowiada Patrycja Werema, Asystent Dyrektora ds. Eksploatacji i Sprzedaży.
nr

Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna
— Ta inwestycja niesie pożytek zarówno dla Olsztyna, jak i całego regionu. Cieszymy się z tego, że w Olsztynie oraz w jego okolicach, powstają miejsca, które przyciągną turystów nie tylko z Polski. Być może osoby, które odwiedzą Marina Golf Club, zajrzą też do Olsztyna. Jestem przekonany, że takie inwestycje dobrze służą nam wszystkim.


Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@naszawarmia.pl.
Zobacz w naszej bazie
  • Wulpińskie

    Jezioro Wulpińskie

    Jezioro składa się z dwóch zbiorników: wschodniego (kształtem zbliżonego do koła) i zachodniego (wydłużonego ze...

Przewodniki lokalne