Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Konferencje i kulinaria w środku jeziora

2013-05-23 10:20:29 (ost. akt: 2013-05-23 14:29:14)
Konferencje i kulinaria w środku jeziora

Konferencje i szkolenia często traktujemy jako konieczność. Co zrobić, żeby stały się one przyjemnością? Wybrać odpowiednie miejsce. Najlepiej profesjonalnie i kompleksowo wyposażone. I na dodatek w pięknej scenerii. Takie jak Hotel Marina Golf Club położony w samym sercu Jeziora Wulpińskiego.

Sala kongresowa gotowa przyjąć do 350 osób oraz dwie sale warsztatowe mogące pomieścić 120 osób. To oferta jedynego na Warmii hotelu o standardzie 5* w miejscowości Siła niedaleko Tomaszkowa.

Różnorodność pomieszczeń nie jest jednak jedyną zaletą Marina Golf Club. Każda z sal posiada wiele udogodnień i możliwości i dysponuje profesjonalnym systemem nagłośnieniowym, sprzętem audiowizualnym, ekranem oraz mikrofonami bezprzewodowymi.

— Naprawdę duże konferencje warto zorganizować w sali kongresowej, która posiada system nagłośnieniowy z pulpitem kabiny dźwiękowej i tłumaczeń symultanicznych oraz drzwi wjazdowe umożliwiające wprowadzenie pojazdów — wyjaśnia Mariusz Bogacki, Prezes Zarządu hotelu.

Natomiast sala warsztatowa dostosowana do potrzeb 60 osób, dzięki mobilnej ścianie może połączyć się z kolejną salą warsztatową tej samej wielkości. — Mamy także salę bankietową z widokiem na jezioro, gdzie możliwe jest zorganizowanie spotkania dla 200 osób — dodaje Mariusz Bogacki.Pomiędzy szkoleniami warto posilić się i nabrać sił do dalszej pracy. I tu także oferta jest bogata. Na parterze Restauracja a'la Carte kusi autorskimi projektami szefa kuchni. Natomiast restauracja bankietowa z tarasem widokowym może stać się miejscem przyjęć i bankietów.

Fanom ryb i kuchni włoskiej z pewnością przypadnie do gustu Tawerna na plaży. Wyśmienitą kawę i herbatę możemy wypić w kawiarni Portofino. Chwile odprężenia i świetną zabawę gwarantuje też klub nocny, w którym można także pograć w kręgle i bilard. Otwarcie kompleksu nad Jeziorem Wulpińskim już w piątek.

nr

Jacek Protas
Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego: — Hotel Marina Golf Club to pierwszy taki obiekt o standardzie pięciu gwiazdek na Warmii, współfinansowany z naszego regionalnego programu. Baza o wysokim standardzie pozwala na rozwój biznesu konferencyjnego, dzięki czemu powstają nowe miejsca pracy i wydłuża się również sezon turystyczny na Warmii i Mazurach.
Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@naszawarmia.pl.