Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Golf w środku jeziora

2013-05-22 08:43:17 (ost. akt: 2013-05-23 14:30:40)
Golf w środku jeziora

Zalety sportu można wyliczać bez końca. Spalanie kalorii, poprawianie kondycji, zmniejszanie ryzyka wielu chorób... Sport ma też inną, równie istotną funkcję: rekreacyjną. Doskonale spełnia ją m.in. golf, który odpręża, relaksuje i uczy zasad kultury i etykiety.

Na dodatek można to połączyć z wypoczynkiem w ekskluzywnych warunkach i z przepięknym krajobrazem wokół Hotelu Marina Golf Club. Nieważne, czy jesteś amatorem, który chce nauczyć się gry w golfa, czy już doświadczonym zawodnikiem szukającym wyzwań. W Hotelu Marina Golf Club o standardzie 5* przygotowano propozycję dla każdego, także rodzin pragnących wspólnie spędzić czas.

Umożliwia to choćby jedna z atrakcji wewnątrz hotelu — interaktywny symulator golfa. — To nowoczesne urządzenie, na którym można poćwiczyć uderzenia, ale także pobawić się wspólnie z rodziną — opisuje je Mariusz Bogacki, Prezes Zarządu hotelu.
Urządzenie ma kilkustopniową skalę trudności, dzięki czemu można dobrać odpowiedni do umiejętności poziom gry. Co więcej, gra zostanie zwizualizowana. Jeśli jednak ktoś woli pograć na świeżym powietrzu, to...

...Hotel Marina Golf Club jest położony w Sile, koło Tomaszkowa, w centrum półwyspu na Jeziorze Wulpińskim. Dla miłośników golfa przygotowano tam strzelnicę golfową i trawiasty green — miejsce świetne do przećwiczenia swoich umiejętności. Można pójść jeszcze krok dalej. — W Naterkach, dwa kilometry od hotelu jest profesjonalne, 18-dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej. A zainteresowanym golfistom ze świata dodatkowo zapewniamy transport luksusowym busem, gdzie w komfortowych warunkach dotrą do nas z lotniska, jak również zostaną na nie odwiezieni. Można także wypożyczyć 6-osobowy pojazd typu melex lub segway i dojechać nim na pole golfowe — precyzuje Mariusz Bogacki.

Dla osób preferujących aktywny wypoczynek znajdą się także inne atrakcje, m.in. budynek do gry w squasha z tarasem widokowym, strzelnice łucznicze, nordic walking, kort tenisowy oraz wiele innych.

Mniej aktywne osoby będą mogły cieszyć się luksusowym spa, basenami i wykwintnymi potrawami. To wszystko będzie dostępne już za kilka dni — oficjalne otwarcie kompleksu już w piątek.
nr

Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@naszawarmia.pl.