Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Spa na środku jeziora

2013-05-21 10:34:15 (ost. akt: 2013-05-21 14:19:16) Artykuł sponsorowany
Spa na środku jeziora

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Praca, stres, mało czasu i dużo obowiązków... Kto dziś tego nie zna? A może jednak warto odciąć się od problemów, wypocząć, naładować baterie i zafundować sobie relaks z widokiem na jezioro? Na przykład w Marina Spa nad Jeziorem Wulpińskim.

Siła niedaleko Tomaszkowa kryje w sobie pewien sekret. Jest nim półwysep na Jeziorze Wulpińskim. To tam właśnie powstał pięciogwiazdkowy hotel — Marina Golf Club. Okalające go z trzech stron jezioro oraz lasy sprawiają, że to idealne miejsce na odpoczynek. W końcu nic tak nie odpręża jak kontakt z naturą. Na dodatek można to połączyć z luksusowymi warunkami i kompleksowymi zabiegami upiększającymi. Hotel przygotował bowiem coś, co przypadnie do gustu wszystkim Gościom: ekskluzywne spa na środku jeziora.

— Zabiegi i rytuały dobraliśmy w ten sposób, żeby zadbać zarówno o sferę fizyczną, jak i psychiczną każdego z naszych Gości. Spa to nie tylko sposób na poprawienie wyglądu zewnętrznego. Tu chodzi również o uwolnienie się od wszelkich negatywnych emocji — podkreśla Monika Krysiak, menedżer Marina Spa.

Goście Hotelu Marina Golf Club będą mieli w czym wybierać. Nie tylko pod kątem rodzaju atrakcji, ale też samych zabiegów.
— Do ich dyspozycji oddajemy między innymi 12 komfortowych gabinetów oraz Vip Room, łaźnie parowe, jacuzzi, łaźnię błotną, saunę suchą, saunę Infra Red, prysznic Vichy i słoneczną łąkę — światową nowość w dziedzinie opalania bezpiecznego dla skóry. Nie bez znaczenia jest także najwyższej jakości sprzęt, m.in. najnowocześniejsze łóżko Prestige Well przeznaczone do koloroterapii oraz Thermo Spa Concerto, które wprowadza w stan głębokiego relaksu.

Do tego warto zafundować sobie zmysłowe ceremonie, tym bardziej, że już same nazwy brzmią obiecująco. Na przykład Sekret Natury, Aromatyczny Dotyk Czułości czy Perłowe Otulenie. W skład kompleksu wchodzi także 5 basenów - wszystkie z widokiem na jezioro. To wszystko będzie dostępne niebawem — otwarcie Hotelu Marina Golf Club już w piątek 24 maja.


nr
Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@naszawarmia.pl.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz w naszej bazie
  • Wulpińskie

    Jezioro Wulpińskie

    Jezioro składa się z dwóch zbiorników: wschodniego (kształtem zbliżonego do koła) i zachodniego (wydłużonego ze...

Przewodniki lokalne